Sterrennieuws
Kooptip | Vlaanderen

› Nieuwe DVD: Plop en Het Circus

Kabouter Plop en zijn vrienden waren in 2009 te zien in 38 theaterzalen in België en Nederland. Zo'n 74 000 enthousiaste fans konden genieten van deze hartverwarmende voorstelling. Goed nieuws voor al wie deze show nog een keer wil beleven, want vanaf 16 juni is deze olijke show op DVD verkrijgbaar.

Onze kaboutervrienden Plop, Kwebbel, Klus en Lui zijn op en top gespannen, want vandaag gaan zij naar het Circus! Ze hebben een verrassing mee voor de Acrobaat, de Circusdirecteur, de Rattentemmer en het Clowntrio Pipov. Maar dan blijkt dat het circus niet doorgaat, want twee van de clowns zijn ziek geworden. De overgebleven clown Kabouter August Pipov is radeloos. Maar onze vrienden schieten hem natuurlijk te hulp en willen de twee clowns wel vervangen. Het probleem is dat ze alle vier wel mee willen doen. Daarom besluiten ze een Clownwedstrijd te organiseren. De twee die de grappigste Clownact opvoeren mogen met het Circus meedoen.

Een registratie van de voorstellingen op 31 oktober 2009 in de Elisabethzaal te Antwerpen.

Cast:

Kabouter Plop Walter De Donder
Kabouter Kwebbel Agnes De Nul
Kabouter Lui Chris Cauwenberghs
Kabouter Klus Aimé Anthoni
Clown Pipov Peter Thyssen

Speelduur:

60 minuten

Liedjes:

De dag goed begonnen
De kabouterfanfare
Circus
Het ploplied
Laat ons dansen
Sjoebidoebidabidee
Tippie toe
Kabouterdans
De kabouterpolonaise


› Gepubliceerd dinsdag 8 juni 2010 om 17:52 uur door Robrecht Van Goolen




Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook