Sterrennieuws
Festival | Vlaanderen

› Geen K3 op Marktrock for kids in Leuven

Studio100 heeft met spijt het optreden van K3 op Marktrock for kids moeten annuleren. Het concert van K3 vindt dus niet plaats op zaterdag 15 augustus 2015 om 11u.

De dames van K3 vinden het bijzonder jammer dat ze hun fans op Marktrock for kids moeten teleurstellen. Studio 100 heeft te laat ingezien dat een optreden op Marktrock for kids in conflict kwam met andere reeds gemaakte afspraken. Momenteel is er constructief overleg met de organisatoren van Marktrock for kids om samen een sterke alternatieve line-up voor kinderen te vinden.


› Gepubliceerd woensdag 15 juli 2015 om 11:14 uur door Robrecht Van Goolen




Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook