Sterrennieuws
Muziek | Vlaanderen

› Nieuwe single voor Lisa del Bo

2015 is een speciaal jaar voor Lisa del Bo. Ze staat immers 25 jaar op de planken en viert dat met de release van een “jubileum (dubbel) album - 25 jaar Lisa del Bo". De release hiervan is gepland op 15 augustus. Daarnaast zijn er twee grote concerten in Blankenberge en Hasselt gepland.

Kijken


Peter Koelewijn vertoefde enkele weken geleden in Frankrijk waar hij de tekst Lisa’s nieuwe single 'De Adem Van De Lage Landen' schreef. Lisa en Peter zijn heel goede vrienden en als zij Peter belt dan neemt hij ook meestal op met: "Hallo, met God". Ze kennen mekaar door en door wat maakt dat deze tekst op haar lijf geschreven is. De muziek werd geschreven door Lisa's producer Patrick Renier en hij heeft er een sausje feel-good-country aan toegevoegd. Lekker om te horen, fijn om mee te zingen en ideaal om een dansje op te plaatsen.

Peter Koelewijn staat als gast op de affiche voor Lisa's jubileumconcert op 12 september in CC Hasselt, samen met John Terra en Christoff.


› Gepubliceerd woensdag 8 juli 2015 om 15:52 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

vrijdag 10 mei 2024 om 12:47 uur

› Walter Grootaers brengt twee nieuwe singles uit

donderdag 1 februari 2024 om 10:56 uur

› Nikki (25) is nieuwe zangeres danceformatie Lasgo

dinsdag 31 oktober 2023 om 21:26 uur

› Meryn lanceert debuutsingle Dancing While Destroyed


Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook