Sterrennieuws
Televisie | Vlaanderen

› Buurman komt naar studioTVL

Op dinsdag keren we terug in de tijd en nemen we je mee naar de tweede wereldoorlog. Soldaten, burgers en kinderen van toen brengen hun verhaal in de pakkende tentoonstelling ‘Belevingscentrum WO II’. Deze unieke verzameling van ontroerende verhalen is zeker niet te missen. Muziek krijgen we van Buurman die hun nieuwe schouwburgtournee komen voorstellen. Frontman Geert Verdickt heeft Vlaanderen al weten te bekoren met zijn poëtische teksten en komt nu onze studio inpakken.

In deze barre winterperiode hebben steeds meer en meer mensen last van een verkoudheid. Hoe kan je dit het best voorkomen? Wat zijn fabeltjes en welke middeltjes helpen echt? Dat zoeken we voor je uit!

studioTVL iedere weekdag van 14u tot 16u.


› Gepubliceerd dinsdag 13 januari 2015 om 06:00 uur door Robrecht Van Goolen




Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook