Sterrennieuws
Muziek | Vlaanderen / Nederland

› Jan Smit stelt titeltrack Ey Eyo uit album Jij & Ik voor

Vandaag vertelt Jan Smit graag het verhaal achter zijn nieuwe, huidige single en album titeltrack Jij & Ik. Aanvankelijk had het nummer – een compositie van Thomas Tol & Jan Smit – een ander arrangement. Pas tijdens het mixen van het liedje, in het holst van de nacht, werd er besloten om een beat aan toe te voegen. Het resultaat is dus een heel herkenbare, cathy Eyo Eyo song geworden, terug te vinden op Jan z’n nieuwe cd.

Kijken


Op vrijdag 22 augustus verschijnt de nieuwe cd Jij & Ik van Jan Smit en in aanloop naar de release stelt Jan elke dag één van de 12 nieuwe liedjes voor aan de hand van een fijne videoboodschap.

› Gepubliceerd dinsdag 12 augustus 2014 om 12:01 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

vrijdag 10 mei 2024 om 12:47 uur

› Walter Grootaers brengt twee nieuwe singles uit

donderdag 1 februari 2024 om 10:56 uur

› Nikki (25) is nieuwe zangeres danceformatie Lasgo

dinsdag 31 oktober 2023 om 21:26 uur

› Meryn lanceert debuutsingle Dancing While Destroyed


Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook