Sterrennieuws
Evenement | Brussel

› Smoove & Turrell op 28 oktober 2014 in AB Brussel

Zwoele bleke Britse soulfunk. Of desnoods 'Northern Soul' zoals ze dat 'in the UK' al eens typeren. Met als trefwoorden ook nog 'lads' en 'Geordie'. Om maar te zeggen: dit is een aangenaam geschift en zinderend gezelschap uit Newcastle en omstreken.

Live een immens plezier, maar ook in de studio ondertussen danig thuis. Smoove is dan de durver-producer van dienst en John Turrell de felle zanger. Met daarrond een vrolijke bende vrienden en professionals.

Na 'Antique Soul' en 'Eccentric Audio' nu op de proppen met hun derde cd: Broken Toys, immer getrouw op het eigenzinnige Jalapeno-label, hier via V2.

En bij de vorige succesvolle ABClub oktober 2011 was er 'nog deze poging tot omschrijving: niet r'n'b in de huidige big business betekenis, maar militante dansmuziek voor wie wil bewegen én iets beweging wil brengen. Fans van The Ghetto, The Bottle... Gil Scott-Heron, Nina Simone, Edwin Starr... Slow Down, come on up to the ABClub!'

Info en tickets

Dinsdag 28 oktober 2014 om 20u00
AB - Club staand
Tickets: €15 via http://www.abconcerts.be


› Gepubliceerd woensdag 13 augustus 2014 om 06:00 uur door Robrecht Van Goolen




Sterrennieuws © 2008 - 2025
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Sterrennieuws is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook