Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Muziek | Vlaanderen / Nederland

› Kathleen neemt nieuwe videoclips op

Dat Kathleen van dieren houdt is algemeen geweten. Toen ze in het voorjaar van 2009 uit K3 stapte gaf ze al te kennen veel tijd op haar boerderij te willen doorbrengen. Onlangs nam Kathleen vier nieuwe liedjes op, speciaal voor de kids in Vlaanderen en Nederland. De komende twee weken worden evenveel videoclips ingeblikt. In deze liedjes bezingt de vrolijke zangeres verschillende beroepen: Piloot, Brandweerman, Juffrouw en het leven op De Boerderij.

De clips zullen de komende maanden te zien zijn op alle tv-stations in Vlaanderen en Nederland.

De opnames van het nieuwe tv-programma "Kathléén, 2, 3!" zullen omwille van de zwangerschap van Kathleen verplaatst worden naar volgend jaar maar op deze manier blijft Kathleen al zingend aanwezig voor het jonge volkje.

Credits:
Muziek : Marc Paelinck
Tekst : Charlotte Therssen
Productie : Peter Gillis
Regie clip : Matthias Temmerman
Producent : De Tondeldoos NV


› Gepubliceerd zaterdag 25 september 2010 om 10:43 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

zaterdag 19 mei 2012 om 12:55 uur

› Springt Jo Vally over Julio Iglesias?

zaterdag 19 mei 2012 om 12:49 uur

› Bart Kaëll scoort nummer 1 hit met Kap'tein

woensdag 16 mei 2012 om 16:26 uur

› EMI tekent Belgische band Montevideo

zondag 13 mei 2012 om 10:20 uur

› Arne Vanhaecke lanceert Het Bloklied


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids