Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Evenement | Vlaanderen

› Andes toerde langs Sacha schoenwinkels

Gisteren toerde de pop-rockband Andes langs de Sacha schoenwinkels. De groep deed 3 locaties aan: gestart werd in Gent, er werd doorgereden naar Antwerpen en ze beëindigden hun minitoernee in Leuven. Sommige fans volgden de heren de ganse dag, want als je aanwezig was kon je namelijk een avondje stappen in Leuven met de 5 groepsleden winnen.

Zanger Tomas Van Uffelen zat duidelijk nog vol energie bij het einde van de akoestische minitoernee. "Welkom in Leuven aan de Sacha. Ze verkopen hier naast schoenen nu ook cd’s van Andes", grapte hij. "Iedereen denkt dat we ons album gemaakt hebben met 5, maar langs deze weg bedank ik nog eens heel de ploeg en ook ons geheime zesde lid Jasper." Björn Nuyens, gitarist van de band, had namelijk zijn zoontje mee genomen.

In Leuven vielen ook 3 dames in de prijzen. Zij mogen binnenkort een ganse avond op stap in de studentenstad Leuven met de 5 groepsleden.

Onze Sterrennieuws-fotograaf kon 2 van de 3 winnaressen op de gevoelige plaat vastleggen en maakte ook foto's van de akoestische set met nummers als 'Eén dag meer', 'Dit is anders', 'Sinds je weg bent' en 'Vergeef me'. Deze foto's kan je naast dit artikel bewonderen.


› Gepubliceerd zondag 12 september 2010 om 10:18 uur door Robrecht Van Goolen




Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids