Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Muziek | Nederland

› 3JS voor Nederland naar Eurovisie Songfestival in 2011

De Volendamse band de 3JS doet volgend jaar voor Nederland mee aan het Eurovisie Songfestival in Duitsland. Dat heeft de Tros bekendgemaakt. Welk nummer de groep gaat zingen, is nog niet bekend. Het Volendamse trio schrijft vijf nummers en daaruit kiezen een vakjury en het Nederlandse publiek een favoriet.

Dat gebeurt tijdens de nationale voorronde begin volgend jaar. Volgens de Tros wordt het een Nederlands lied.

De Volendammers werden in 2009 en 2010 ook al gevraagd voor het Songfestival, maar toen wilden ze niet. Gisteren gonsde het al van de geruchten dat de 3JS de nieuwe vertegenwoordigers van Nederland zouden worden.

Dit jaar stuurde de Tros Sieneke naar het Songfestival, met 'Ik ben verliefd, sha-la-lie'. Ze haalde de finale in Oslo niet.

Op zaterdag 8 augustus zijn de 3JS te gast op Radio 2 Zomerhit in Westende.


› Gepubliceerd donderdag 15 juli 2010 om 13:36 uur door Jan Leirs
bron: NOS


› Meer berichten uit Muziek

zaterdag 19 mei 2012 om 12:55 uur

› Springt Jo Vally over Julio Iglesias?

zaterdag 19 mei 2012 om 12:49 uur

› Bart Kaëll scoort nummer 1 hit met Kap'tein

woensdag 16 mei 2012 om 16:26 uur

› EMI tekent Belgische band Montevideo

zondag 13 mei 2012 om 10:20 uur

› Arne Vanhaecke lanceert Het Bloklied


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids