Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Film | Vlaanderen

› Bekijk de trailer van Zot van A.

Het is zover... Na de teaser, is vanaf vandaag ook de de officiële trailer van de enige echte grappige, ontroerende, romantische, Vlaamse feel good komedie "Zot van A." te zien in de bioscoop en ook op Sterrennieuws.

Regisseur Jan Verheyen brengt in de film een nooit eerder geziene cast van bekende topacteurs samen. In de hoofdrollen zien we Mathias Sercu, Barbara Sarafian, Koen De Graeve, Veerle Baetens, Lotte Heijtenis, Kevin Janssens, Mathijs Scheepers, Jan Van Looveren, Michel Van Dousselaere en Joke Devynck. Andere belangrijke rollen zijn weggelegd voor onder meer Kurt Rogiers, Herwig Ilegems, Sven De Ridder, Tania Kloek en Mike Verdrengh.

"Zot van A." is een productie van Eyeworks Film & TV Drama, in co-productie met vtm, met de steun van het Vlaams Audiovisueel Fonds (VAF), de Stad Antwerpen en tal van privé-investeerders via de Belgische tax shelter voor film. De filmverdeling wordt verzorgd door Kinepolis Film Distribution(KFD). Op 7 oktober gaat de film feestelijk in première in Metropolis Antwerpen en vanaf woensdag 20 oktober te zien in alle Vlaamse bioscopen van het land.

Synopsis

“Zot van A.” is een romantische komedie over vijf koppels met grote en kleine liefdesperikelen. Anna is gescheiden van Bruno nadat die vreemd ging met de schooljuf van hun zoontje Boris. Haar piepjonge minnaar kan echter maar tijdelijk voor wat afleiding zorgen... Het huwelijk van Arno en Lydia, Anna's beste vriendin, heeft in ieder geval meer weg van het perfecte voorbeeldhuwelijk... hoewel ? Bij Alain en Fred is alles één en al rozegeur en maneschijn, want ze staan op het punt te trouwen... of gaat het feest toch niet door ? Astrid, de zus van Alain, werkt in een juwelenshop en hoopt iedere dag opnieuw dat haar prins op het witte paard voor de deur staat. De avances van 's lands meest begeerde vrijgezel, Paul, heeft ze helaas niet door... En dan is er tenslotte Annette die tijdens haar zoektocht naar een verdwenen Sint zichzelf én haar ware liefde ontdekt.

De trailer kan u ook bekijken op de website van de film: http://www.zotvanafilm.be/ en naast dit artikel hier op Sterrennieuws!


› Gepubliceerd woensdag 7 juli 2010 om 10:52 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Film

zondag 6 mei 2012 om 13:38 uur

› Madagascar 3 vanaf 6 juni weer boven water

donderdag 3 mei 2012 om 14:33 uur

› K3 Bengeltjes wordt de nieuwe bioscoopfilm van K3

zondag 29 april 2012 om 23:00 uur

› Startschot voor The Dictator is gegeven

zondag 29 april 2012 om 00:09 uur

› De helden van American Pie zijn terug


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids