Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Muziek | Vlaanderen

› Nathalie Tané keek Julio Iglesias diep in de ogen

Nu de schoolgaande jeugd aan het genieten is van een welverdiende twee maanden zomervakantie wil dat ook zeggen dat het onderwijzend personeel hetzelfde lot mag ondergaan en dat wordt alleen maar op gejuich onthaald. “Ik ben erg blij dat het vakantie is want geef toe met zo’n zonnige temperaturen als de voorbije dagen zou je voor minder willen binnen zitten,” zegt de prinses van het levenslied Nathalie Tané.

Voor haar zit het schooljaar er op, maar ze geeft al onmiddellijk aan dat ze in september opnieuw voor de klas gaat staan omdat het allemaal goed te combineren is momenteel met haar zangcarrière. “ Buiten een paar dagen rust en vakantie met mijn vriend Philippe staat er verder geen grote reis op het programma. Ik ga wel regelmatig naar zee gaan, want ik ben opnieuw één van de gasten van het Zomeraperitief aan de Belgische kust. Mensen die naar zee komen kunnen mij dus daar aan het werk zien,” laat ze met een brede glimlach ontvallen.

Qua muziek komt er begin augustus een nieuwe single uit van Nathalie Tané en wel de meezinger ‘Sing, C’Est La Vie’, de vierde track die afkomstig is van haar debuut-cd ‘Voor Iedereen’. Eind juni mocht Tané het nummer al eens uitproberen en mocht ze tijdens haar optreden overigens recht in de ogen kijken van niemand minder dan Julio Iglesias. Voor alle duidelijkheid ging het niet om de papa van Enrique maar wel om de Peruviaanse voetballer die als testspeler rondliep bij voetbalploeg KV Mechelen. Het optreden van Nathalie Tané heeft voor de eersteklasser gewerkt ,want de tegenstander, GR Katelijne, werd genadeloos afgemaakt en geklopt met een droge 6-0 in het voordeel van de Mechelaars.

Nathalie zal binnenkort haar nieuwe single ‘Sing, C’Est La Vie’ officieel voorstellen. Vanaf begin augustus komt de fijne meezinger fysiek en digitaal uit.


› Gepubliceerd zaterdag 3 juli 2010 om 09:36 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

zaterdag 19 mei 2012 om 12:55 uur

› Springt Jo Vally over Julio Iglesias?

zaterdag 19 mei 2012 om 12:49 uur

› Bart Kaëll scoort nummer 1 hit met Kap'tein

woensdag 16 mei 2012 om 16:26 uur

› EMI tekent Belgische band Montevideo

zondag 13 mei 2012 om 10:20 uur

› Arne Vanhaecke lanceert Het Bloklied


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids