STERRENNIEUWS    Jouwradio  |  Showbizznieuws.nl  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws
Sterrennieuws
Festival | Vlaanderen

› Swing Wespelaar vierde 25 jaar met topaffiche

Heel wat bluesliefhebbers trokken het voorbije weekend naar het kleine Wespelaar (bij Haacht) om de 25e editie van Swing te vieren. Met een topaffiche wist het festival dit jaar 12.000 festivalgangers tijdens een bloedheet weekend te overtuigen. Sterrennieuws was erbij en maakte een mooie fotoreportage!

Op de affiche stonden op vrijdag Barefoot and the Shoes, The Nimmo Brothers en The Fabulous Thunderbirds. Op zaterdag was het bijzonder druk voor de topact The Blind Boys of Alabama. Verder stonden op de affiche die dag nog Jay Tamkin Band, Mojostar, Dani Wild Band, Chris Watson Band en Ian Siegal uit Engeland.

De verjaardagseditie werd besloten met concerten van Tiny Legs Tim, The Juke Joints, Erja Lyytinen, Marquise Knox en Big Joe & The Kokomo Kings.

De Sterrennieuws-fotoreportage van Swing 2012 kan je bekijken naast dit artikel!


› Gepubliceerd maandag 20 augustus 2012 om 10:30 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Festival

donderdag 16 mei 2013 om 22:00 uur

› Combitickets van Rock Werchter 2013 uitverkocht

dinsdag 14 mei 2013 om 16:14 uur

› Natalia en Jan Smit op Rimpelrock 2013

maandag 13 mei 2013 om 20:07 uur

› Fi:hP vult de affiche met een pak nieuwe namen

maandag 13 mei 2013 om 20:04 uur

› Nieuwe namen voor Pukkelpop 2013


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2013
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook