Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Muziek | Internationaal

› Jason Mraz kondigt nieuw album aan: Love Is A Four Letter Word

Het nieuwe album van singer/songwriter Jason Mraz gaat Love Is A Four Letter Word heten en zal - eerder dan in eerste instantie gepland - op 13 april 2012 verschijnen.

Love Is A Four Letter Word is het vierde studioalbum van Jason Mraz en de opvolger van zijn uit 2008 afkomstige hitalbum We sing. We dance. We steal things. Producer van de nieuwste plaat is meervoudig Grammy-winnaar Joe Chiccarelli (The White Stripes, Young The Giant, Christina Perri).

“It’s personal. It’s melodic. And it’s mellow,” vertelde Jason Mraz recent nog aan Billboard. “There’s a couple of up-tempo tunes, but mostly the rhythm-of-the-heartbeat kind of takes precedence on this record. It feels more like the pace of life. At least, based on my life and what I’ve been doing.”

Met I Won’t Give Up als eerste single van het album breekt Jason Mraz potten in de US. Daar kwam de single op #1 binnen in de Amerikaanse Billboard “Digital Songs” chart met maar liefst 229.000 downloads in week 1. In Nederland veroverde de song intussen een mooie plaats in de iTunes top 10.

Vandaag, donderdag 16 februari, zal de officiële video van I Won´t Give Up wereldwijd online geprimeurd worden. De video is geregisseerd door filmmaker Mark Pellington die al eerder video’s regiseerde voor o.a. Bruce Springsteen, U2 en Pearl Jam. De lyric video van I Won’t Give Up is inmiddels al meer dan 8 miljoen keer bekeken. Je vindt hem naast dit artikel op Sterrennieuws.

Als voorsmaakje van het nieuwe album verschijnt op 28 februari a.s. een digitale live EP getiteld Love Is A Four Letter Word. De 4-track EP, met daarop twee songs van het album Love Is A Four Letter Word, is in het najaar van 2011 opgenomen in het Spreckels Theater in San Diego.

Als één van de meest getalenteerde poptroubadours van zijn tijd heeft Jason Mraz inmiddels twee Grammy Awards op zak en werd hij er zes keer voor genomineerd. In 2008 brak de Amerikaanse singer/songwriter definitief door bij het grote publiek met zijn hit I’m Yours waarmee Mraz een record in handen heeft: geen enkele andere song stond langer in de Amerikaanse Billboard ‘Hot 100’ chart dan I’m Yours. Ook de opvolger Lucky met Colbie Caillat was een regelrechte hit. Beide singles waren afkomstig van We Sing, We Dance, We Steal Things, het derde studioalbum van Jason Mraz dat met recht een blockbuster te noemen is: wereldwijd is dit album meer dan 4,5 miljoen keer verkocht en werd het goud, platina en multi platina in 21 landen.

Jason Mraz - Love Is A Four Letter Word: tracklisting

1. Freedom Song
2. Living in the Moment
3. The Woman I Love
4. I Won’t Give Up
5. 5/6
6. Everything is Sound (La La La)
7. 93 Million Miles
8. Frank D Fixer
9. Who’s Thinking About You Now?
10. In Your Hands
11. Be Honest (Feat. Inara George)
12. The World As I See It


› Gepubliceerd donderdag 16 februari 2012 om 17:20 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

zaterdag 19 mei 2012 om 12:55 uur

› Springt Jo Vally over Julio Iglesias?

zaterdag 19 mei 2012 om 12:49 uur

› Bart Kaëll scoort nummer 1 hit met Kap'tein

woensdag 16 mei 2012 om 16:26 uur

› EMI tekent Belgische band Montevideo

zondag 13 mei 2012 om 10:20 uur

› Arne Vanhaecke lanceert Het Bloklied


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids