Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Rock Prodigy Radio
Sterrennieuws
Muziek | Vlaanderen

› Epic Lane bouwt verder aan muzikale carričre

Epic Lane is de groep rond Izzy Van Aelst. Izzy lijkt na vele muzikale uitstapjes en omzwervingen met Epic Lane zijn perfecte formatie te hebben gevonden. Hij gooide wat nummers op het net en even later kreeg hij telefoon. Niemand minder dan Ed Buller, producer van o.a. hits voor White Lies en Pulp & Suede, was aan de andere kant van de lijn: “Hi, I’ve found your demo on the internet and I really love it. When can we get into the studio?” Het resultaat was 'She Is Electric'.

Blijkbaar is het niet omdat je een goede producer hebt gevonden dat dit je ticket voor airplay is, want geen enkele radio wou Epic Lane in hun playlist opnemen. Maar ze zetten koppig voort, want op 15 februari stellen ze hun eerste EP voor.

› Gepubliceerd maandag 16 januari 2012 om 09:56 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Muziek

woensdag 16 mei 2012 om 16:26 uur

› EMI tekent Belgische band Montevideo

zondag 13 mei 2012 om 10:20 uur

› Arne Vanhaecke lanceert Het Bloklied

zaterdag 12 mei 2012 om 17:23 uur

› Justin Bieber lanceert moederdagsingle Turn to you

woensdag 9 mei 2012 om 19:30 uur

› Kato brengt vierde single Suits You Well uit


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids