Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Eurovisio Radio
Sterrennieuws
Gossip | Vlaanderen

› Miss Gent 2011 Maaike Lauwaerts is 20 weken zwanger

De Miss & Mister Gent verkiezing sluit 2011 af met een knaller van een redactionele primeur! Maaike Lauwaerts, die in september gekroond werd tot Miss Gent 2011, is 20 weken zwanger! De sympathieke Gentse, die 5 jaar samen is met haar vriend Glen, wordt begin mei 2012 voor de eerste keer mama.

De zwangerschap is een complete verrassing voor Maaike. Toen ze het nieuws te horen kreeg op woensdag 14 december, was ze reeds 18 weken in blijde verwachting. Het gelukkige koppel was meteen in de wolken met dit fantastische nieuws. Afgelopen maandag 26 december meldde Maaike haar zwangerschap persoonlijk aan Miss & Mister Gent organisator Pieter Ugille, die meteen verheugd was met dit wondermooie nieuws.

Leuk detail: Maaike schitterde onlangs nog als een van de modellen in de Ice Shoot 2011 op vrijdag 2 december, en de Sexy Darkness shoot met de top 3’s van Miss & Mister Gent 2011 op zondag 11 december. Met andere woorden, toen was Maaike reeds meer dan 4 maanden zwanger zonder dit zelf te weten. Ook de fotografen in kwestie hebben hier niets van gemerkt!

Maaike: “14 december ging ik op een routine controle bij mijn gynaecoloog, die vrij snel door had wat er aan de hand was met mij. Toen heb ik voor het eerst onze baby gezien, wat voor mij een heel ontroerend moment was. Ook mijn vriend Glen was meteen in de wolken toen ik hem liet weten dat hij volgend jaar voor de eerste keer papa wordt. Dit jaar is dan ook een heel speciale Kerst voor ons geworden, want toen hebben we onze familie laten weten dat er een baby’tje op komst is. Ik kijk dan ook enorm uit naar de komende maanden, en het moment dat ons wondertje het levenslicht ziet.

Ik vind het fantastisch hoe begripvol Pieter Ugille gereageerd heeft. Als Miss in haar regeerjaar is het immers niet vanzelfsprekend om dergelijk nieuws te melden. Echter, Pieter staat volledig achter mij, en weet dat ik mijn taak als Miss Gent 2011 tot aan de geboorte met onuitputtelijk veel enthousiasme zal volbrengen. Weliswaar met een bol buikje! Ook na de geboorte zal ik mijn taak als Miss Gent 2011 snel hervatten, en mij toeleggen op de promocampagne met de nieuwe finalisten."


› Gepubliceerd donderdag 29 december 2011 om 09:41 uur door Robrecht Van Goolen


› Meer berichten uit Gossip

zaterdag 18 februari 2012 om 23:34 uur

› Rob De Nijs is vader van Julius

woensdag 15 februari 2012 om 21:00 uur

› Theater- en televisieacteur Paul Wuyts overleden

zaterdag 11 februari 2012 om 08:20 uur

› Nicole van Hugo herstelt van operatieve ingreep


Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids