Cloudscape EP    Jouwradio  |  Allemaal Digitaal  |  A nieuws  |  Eurovisio Radio
Sterrennieuws
Theater | Nederland

› Kabouter Plop gaat trouwen

Groot nieuws in het kabouterbos want Kabouter Plop gaat trouwen! Althans als het aan zijn groottante Plap ligt wel. In de nieuwe Kabouter Plop show ‘Plop gaat trouwen’ zal zij er alles aan doen om dat voor elkaar te krijgen. De vrolijke voorstelling boordevol leuke Plopliedjes, humor en een vleugje kabouterromantiek is vanaf 16 oktober te zien door heel Nederland.

In de voorstelling ‘Plop gaat Trouwen’ zijn Kabouter Plop, Kwebbel, Klus en Lui druk bezig een feestje te organiseren als ze bezoek krijgen van Tante Plap. Kabouter Plop’s groottante is niet alleen heel streng, maar ook een enorme bemoeial en vastbesloten wat dingen te veranderen in het kabouterbos. Ze vindt namelijk dat Kabouter Plop wel toe is aan een vriendinnetje en komt hem een handje helpen om er eentje te vinden … Maar of Plop daar nou zo blij mee is?

Zal het feestje nog wel doorgaan nu tante zich er zo mee bemoeit, zal Kabouter Plop inderdaad een kaboutermeisje trouwen en zal Tante Plap ooit nog vertrekken uit het kabouterbos? Dat is te zien in ‘Plop gaat Trouwen’; een theatershow met de karakters uit de populaire tv-serie en boordevol bekende kabouterliedjes.

De theatershow ‘Plop gaat Trouwen’ is van 16 oktober tot en met 27 maart te zien in theaters door heel Nederland. De voorstelling duurt ongeveer een uur en is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.


› Gepubliceerd donderdag 1 juli 2010 om 07:28 uur door Hans Van Dyck




Sterrennieuws © Cloudscape EP 2008 - 2012
Overnemen van foto's of (gedeelten uit) teksten zonder de uitdrukkelijke en schriftelijke toestemming van Cloudscape EP is strafbaar. Contacteer ons voor verdere informatie.

Bent u van mening dat u de rechten bezit op materiaal dat gebruikt is op deze website, contacteer ons dan.
Startpagina
Nieuwsoverzicht
Foto's
Over Sterrennieuws
Sterrenmail ontvangen Contacteer ons
RSS Nieuws
Twitter
Flickr
Facebook
Tv-gids